Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt: albo autobus MZK, albo autobus szkolny

Utworzony przez annika, 13 marca 2015 r. o 21:24 Powrót do artykułu
to prawda wybrać nie było kogo, a poza tym to w tej radzie jest spokojnie a czasem są spory ideologiczne tak jak w tym przypadku -to dobrze , ze jest ktoś  co ma dopowiedzenia grunt to umieć ze sobą rozmawiać ten temat nie jest taki prosty dla nikogo bo dotyka ważnej materii,brak zainteresowania przedstawicieli społeczeństwa w tym przypadku może się zemścić oby nie, oni to wiedzą dlatego mają obowiązek się tym problemem zająć bez względu na wzajemne sympatje wobec siebie czy też ,nie sądzę by się nie lubili poza tym za mało wiemy co się dzieje naprawdę w tej gminie w Garbowie NAGRYWAJĄ SESJE I można obejrzeć je w internecie i mieć obiektywny obraz aktywności radnych.A na tą chwilę guzik o nich wiemy. Prawda jest taka skoro są w innych gminach szkolne autobusy i dzieci siedzą to u  nas może być podobnie. Należy spojrzeć na takie spory z wyrozumiałością bo jak ktoś ma dzieci to powinien zrozumieć.ja tu nie widzę żadnej polityki 
A moim zdaniem każdy byłby lepszy od Gołębiowskiego. Czy któś z was bywa czasem na Święcie Róży albo dniach Konskowoli? żenada, GOK ma budżet wcale niemały a jest taka kicha( ostatnio nawet był artykuł w DZW że ludzie niezadowoleni. Wójt zaprasza swoich grajków z Narola potem ich ugaszcza w UG za NASZĄkasę a impezy o dupę potłuc. W poniedziałki rano go w pracy nie ma bo po wekeendzie kaca leczy, imprezują bez przerwy w knajpie na przeciwko gminy. Wiecznie biadoli że kasy nie ma a podatki jak w Warszawie. Rada Gminy to już porażka przed każdym ważnym glosowaniem wójt organizuje im popijawę żeby tylko zagłosowali jak on chce, nie ma tam osoby która rzeczywiście coś robi, radni tylko są po to żeby diete pobierać, pierwsza sesja nowej rady i już pensja wójta poszła w górę. I to jest właśnie nasz wójt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziom się nudzi to i sztuczne problemy wymyślają. Pan radny wójta nie lubi to robi wszystko przeciwko Niemu. Rodzice myślą ze ktoś jest za nimi a są tylko pionkami politycznymi. Widać na każdym szczeblu politycznym można znaleźć ta sama grę; na międzynarodowym jak i na gminnym. :-) co na to sołtys?
Widze Konwalia broni swego pana, no tak może będzie podwyżka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Sielc do Końskowoli niedaleko, jak Pani komunikacja gminna nie pasuje to może prościej będzie tę trójkę dzieci wsadzić w auto i samemu dowieźć do szkoły? i bezpiecznie i szybko
Annika może lepiej zamiast komentarze pisać w godzinach pracy UG za robotę byś się wzięła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapraszamy bardzo jutro wszystkich chętnych na 14 do urzędu gminy, będzie spotkanie w tej sprawie z Panem Wójtem zainteresowani mile widziani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja prponuję spotkać się w czwartek w bronkobusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyrzućcie tego wójta na zbity pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za tych co szkalują tak inteligentną  osobę jaką jest nasz wójt. Przecież został wybrany większością głosów i należy to uszanować. Zaletą jest to że nie należy do żadnej partii a nie jak niektórzy jego konkurenci co należą do zafajdanych partii byle tylko na szczyt władzy się dostać nie myśląc o mieszkańcach tylko szukają haków. Wójcie życzę wygrania następnych wyborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za tych co szkalują tak inteligentną  osobę jaką jest nasz wójt. Przecież został wybrany większością głosów i należy to uszanować. Zaletą jest to że nie należy do żadnej partii a nie jak niektórzy jego konkurenci co należą do zafajdanych partii byle tylko na szczyt władzy się dostać nie myśląc o mieszkańcach tylko szukają haków. Wójcie życzę wygrania następnych wyborów.
widzę, że pracownicy UG ostro piszą na formum. Inteligentny wójt??!!?? Ale się ubawiłem, jak on jest inteligentny to ja jestem papieżem. Co z tego że nie należy do żadnej partii? skoro i tak RG trzęsię, a ci którzy próbują mieć własne zdanie są póżniej napiętnowani. Wiem coś o tym. Jak są ważne uchwały to wójt zbiera radnych na imprezę i póżniej głosują jak on chce, a jak nie to wypad. Większość radnych jest z ugrupowania gołębiowskiego, Szpyrowa i inni tym podobni, powinni mówić na nich czopki bo tak mu w dupę wchodzą. W tej radzie nikt nie ma własnego zdania. Teraz po wyborach wszyscy cie w du*** mają. Wójt przed wyborami naobiecywał że będą chodniki we wsiach i różne takie a teraz pieprzey że kasy nie ma, ale na sesji podwyżka poborów była. Wypier.....lić takiego wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też się z tym zgadzam- pogonić dziada! Ciemnogród głosował na niego bo już tyle lat jest to niech dalej będzie, albo że mu kadencja do emerytury została. A on teraz śmieje się wam w twarz. Ludzie nie myślą - należy przewietrzyć tę RG i nowego wójta wybrać, niech przyjdzie ktoś młody z pomysłem, a nie tary dziad tyle lat pierdzi w stołek a my na Święcie Róży znowu dziadostwo będzie. Syf i trzy metry mułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że pracownicy UG ostro piszą na formum. Inteligentny wójt??!!?? Ale się ubawiłem, jak on jest inteligentny to ja jestem papieżem. Co z tego że nie należy do żadnej partii? skoro i tak RG trzęsię, a ci którzy próbują mieć własne zdanie są póżniej napiętnowani. Wiem coś o tym. Jak są ważne uchwały to wójt zbiera radnych na imprezę i póżniej głosują jak on chce, a jak nie to wypad. Większość radnych jest z ugrupowania gołębiowskiego, Szpyrowa i inni tym podobni, powinni mówić na nich czopki bo tak mu w dupę wchodzą. W tej radzie nikt nie ma własnego zdania. Teraz po wyborach wszyscy cie w du*** mają. Wójt przed wyborami naobiecywał że będą chodniki we wsiach i różne takie a teraz pieprzey że kasy nie ma, ale na sesji podwyżka poborów była. Wypier.....lić takiego wójta
A wiesz geniuszu jak on te głosy zdobywa? Bo ja wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszy mnie fakt, że jeśli ktoś jest ZA wójtem to wszyscy uważają Go za pracownika Urzędu Gminy. Moglibyście się również nauczyć poprawnie używać języka polskiego, bo wstyd mi że ludzie nie potrafią się wyrażać i pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MZK Puławy ma przecież busa nadającego się do przewozu dzieci tylko na siedzeniach, a więc piłka po stronie gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...